Τετάρτη, 21 Φεβρουαρίου 2018

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 24 & 25/2


  ΣΑΒΒΑΤΟ  24/2/2018
Α/Α ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ ΠΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
1 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΣΟΥΔΑ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 20,00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΠΕΡΑΚΗ Κ    
2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ1-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14,30 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗ    
3 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ1-ΑΡΚΑΔΙ2 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι    
4 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ1-ΑΚΡΩΤΗΡΙ2 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 15:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΠΕΡΑΚΗ Μ    
5 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ1-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΟΥΡΑΙΔΟΥ    
6 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ2-ΑΕΤΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18,30 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΠΕΡΑΚΗ Κ    
7 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΗΣ-ΓΕΙ ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 17:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ    
8 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ    
9 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ2-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 20,00 ΚΟΚΚΑΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ    
10 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ1-ΠΗΓΑΣΟΣ1 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18,00 ΚΟΚΚΑΣ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ    
11 ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΚΑΡΥΔΑΣ    
12 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΑΘΛΕΣΗ2 ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 14:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ    
13                
14                
  PROLEAGUE ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΙΓΑΛΕΩ   16,00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΚΑΡΑΛΗ ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ
  Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΟΦΗ-ΚΕΡΚΗ ΣΑΜΟΥ   16,00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ  
                 
  ΚΥΡΙΑΚΗ 25 /2/2018
Α/Α ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
1 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΕΙ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 14:00 ΚΑΡΑΛΗ ΣΠΙΘΑΚΗ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ
2 ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΕΜΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ  
3 ΑΝΔΡΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΜΑΥΡΕΑ  
4 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  
5 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ
6 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΚΑΡΑΛΗ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΛΑΧΑΚΗΣ
7 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΦΠΧ-ΓΕΗ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗ  
8 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΚΑΣΙΑΡΑΣ  
9 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΓΡΥΠΑΣ2 ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 16:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ    
10 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ1-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 11.30 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ    
11 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΗΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 12:00 ΚΟΚΚΑΣ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ    
12 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΗ2-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ    
13 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΡΥΠΑΣ1-ΓΕΙ ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 18:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ    
14 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ2-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14,00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ    
15 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ-ΓΕΗ1 ΚΛ.ΒΑΚ 9:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ    
16 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ1-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 13:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ  ΠΕΡΑΚΗ Κ    
17 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ1-ΑΚΡΩΤΗΡΙ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 11,00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ    
18 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΕΜΟΣ2-Ν.ΟΠΕΡ2 ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 17:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΠΕΡΑΚΗ Κ    
19 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ1-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΚΛΩΤΣΑ    
20 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ    
21 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ2-ΑΕΤΟΣ12 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 11:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ  ΠΕΡΑΚΗ Κ    
22 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΣΦΠΧ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11.00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΚΑΠΑΝΤΑΓΗ    
23 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΕΜΟΣ1-ΚΥΔΩΝ2 ΚΛ.ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 11:00 ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ    

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου