Τετάρτη, 15 Νοεμβρίου 2017

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11/2017
Α/Α ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
1 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ1-ΣΟΥΔΑ2 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι
3 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ2-ΑΡΚΑΔΙ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
4 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ2-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι
5 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ1-ΑΕΤΟΣ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΠΕΤΑΚΑΚΗ
6 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΙ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 14:00 ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΥΔΟΥΜΑ
7 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΗΣ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 11:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΑΡΑΛΗ
8 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΗ1-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΚΟΚΚΑΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ
9 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΘΛΕΣΗ2 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΚΑΡΑΛΗ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ
10 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 19:30 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΣΗΦΑΚΗ
11 ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ1-ΟΠΕΡ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΣ
12 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ
13 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 20:00 ΚΟΚΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ
ΕΘΝΙΚΕΣ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
1 Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ-ΧΑΝΘ ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ 16.30 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
2 ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ  19/11/2017
Α/Α ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
1 ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΙ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 19:30 ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΥΔΟΥΜΑ
2 ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΗ-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΚΟΚΚΑΣ ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ
3 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
4 ΑΝΔΡΩΝ ΟΠΕΡ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
5 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΣ ΣΗΦΑΚΗ
6 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ
7 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 18:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
8 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΕΗ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14;00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
9 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕΙ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 17:30 ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι ΚΟΥΔΟΥΜΑ
10 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ
11 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 10:00 ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
12 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΡΥΠΑΣ2-ΓΕΗ2 ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 10.00 ΣΗΦΑΚΗ ΒΑΒΑΔΑΚΗ
13 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΡΥΠΑΣ1-ΓΕΗ1 ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 11.30 ΣΗΦΑΚΗ ΒΑΒΑΔΑΚΗ
14 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ-ΠΗΓΑΣΟΣ2 ΚΛ.ΒΑΚ 19:00 ΚΑΡΑΛΗ ΒΑΒΑΔΑΚΗ
15 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΑΘΛΕΣΗ2 ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 11:00  ΚΟΡΝΕΛΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ
16 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΙ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 15:30 ΣΚΟΥΦΑΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ
17 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΝΕΜΟΣ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 11:00 ΣΥΚΑΣ ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ
18 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ1-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΚΑΡΑΛΗ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ
19 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ2-Ν.ΟΠΕΡ1 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 15:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΜΠΡΕΛΑΣ Ι
20 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΕΜΟΣ1-ΑΚΡΩΤΗΡΙ1 ΚΛ.ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 11:00 ΠΕΤΑΚΑΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ A2 ΣΦΠΧ-ΟΦΗ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:ΟΟ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ  ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου