Τετάρτη, 1 Νοεμβρίου 2017

ΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ

Α/Α ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
1 ΕΦΗΒΩΝ ΓΕΗ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΚΟΚΚΑΣ- ΚΑΡΑΛΗ
2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ1-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΣΥΚΑΣ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ
3 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ1-ΑΡΚΑΔΙ2 ΚΛ.ΧΑΝΩΙΝ 15:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
4 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ2-ΣΟΥΔΑ2 ΚΛ.ΧΑΝΩΙΝ 19:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
5 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1-ΚΥΔΩΝ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ
6 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ1-ΑΡΚΑΔΙ1 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 16:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
7 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΕΤΟΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13:30 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΣΥΚΑΣ
8 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΓΕΗ2 ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 14:00 ΚΟΡΝΕΛΑΚΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
9 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ1-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
10 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΓΕΙ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 16:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ- ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ
11 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ2-ΓΕΗ1 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 20:00 ΣΗΦΑΚΗ ΚΟΚΚΑΣ
12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 13:15 ΣΠΙΘΑΚΗ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ
13 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΚΑΡΑΛΗ ΣΗΦΑΚΗ
14 ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ2-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β ΚΑΛΕΜΑΚΗ
Α2 ΓΥΝΑΙΚΏΝ     ΟΠΕΡ-ΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14.00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
PRO LEGUE ΓΑΣΜ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΟΙΡΩΝ 16.00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ  05/11/2017
Α/Α ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ
2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΕΗ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β ΣΗΦΑΚΗ
3 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ
4 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 22:00 ΚΟΚΚΑΣ ΒΑΒΑΔΑΚΗ
5 ΕΦΗΒΩΝ ΟΠΕΡ-ΓΕΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΡΗΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 12:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΚΑΡΑΛΗ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ1-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 14:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 10:00
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΡΥΠΑΣ2-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 18:00 ΚΟΚΚΑΣ ΒΑΒΑΔΑΚΗ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΡΥΠΑΣ1-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 16:00 ΚΟΚΚΑΣ ΒΑΒΑΔΑΚΗ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΒΑΚ 10:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΗ1-ΓΕΙ ΚΛ.ΒΑΚ 12:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ1-ΑΕΤΟΣ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΣΟΥΔΑ2 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ1-ΑΕΤΟΣ2 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 11:00 ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 30/10/2017
Α/Α ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
8/11 ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ                                       ΑΡΧΑΝΩΝ    20.00    ΑΜΑΡΓΙΑΝΙΤΑΚΗΣ-KOKKΑΣ-ΣΗΦΑΚΗ
  

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου