Τρίτη, 10 Οκτωβρίου 2017

ΠΙΝΑΚΕΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ Α1 ΓΥΜΑΙΚΩΝ-PRO LEGUE

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2017-2018
ΛΙΣΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - PRE LEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΟΛΗ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
1 1 ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑ ΑΘΗΝΑΣ & ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
2 2 ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ ΕΛΕΝΑ ΑΘΗΝΑ
3 3 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
4 4 ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΘΗΝΑ
5 5 ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΑ
6 6 ΡΑΝΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΘΗΝΑ
7 7 ΣΤΑΡΙΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΗΝΑ
8 8 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΑ
9 1 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ & ΠΕΙΡΑΙΑ
10 2 ΒΕΛΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
11 3 ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
12 4 ΛΙΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
13 5 ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
14 6 ΜΕΝΕΣΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
15 7 ΜΕΤΑΞΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
16 1 ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ
ΕΛΛΑΔΟΣ
17 2 ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΟΛΟΣ
18 3 ΚΟΥΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΛΑΜΙΑ
19 4 ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΛΑΜΙΑ
20 5 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΑΜΙΑ
21 6 ΧΛΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ
22 1 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ
23 2 ΙΣΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
24 3 ΚΑΛΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
25 4 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
26 5 ΜΠΟΜΠΟΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
27 6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
28 7 ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
29 8 ΤΣΙΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
30 1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΝΙΑ ΚΡΗΤΗΣ
31 2 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
32 3 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
33 4 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΧΑΝΙΑ
34 1 ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑ ΑΝ. ΜΑΚΕ.
& ΘΡΑΚΗΣ
35 2 ΜΑΡΚΑΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
36 1 ΓΕΡΑΝΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΤΡΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
37 2 ΓΚΟΛΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΤΡΑ
38 3 ΚΤΕΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ
39 4 ΜΠΑΚΛΕΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΤΡΑ
40 5 ΠΕΤΟΥΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΤΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΥΠΟ ΔΟΚΙΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ & PRE LEAGUE
1 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ & ΠΕΙΡΑΙΑ
2 ΓΙΩΓΙΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ
3 ΔΑΛΕΚΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ & ΠΕΙΡΑΙΑ
4 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ & ΠΕΙΡΑΙΑ
5 ΚΟΥΡΠΑΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ & ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
6 ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ & ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
7 ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
8 ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ ΚΟΡΙΝΑ ΑΘΗΝΑΣ & ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
9 ΜΑΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ & ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
10 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ
11 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ ΑΘΗΝΑΣ & ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
12 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΗΛΙΑΣ ΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
13 ΣΙΜΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ
14 ΧΑΜΠΙΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΘΗΝΑΣ & ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου