Πέμπτη, 26 Ιανουαρίου 2017

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28\1\2017
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΓΕΗ 2-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 11:00 ΚΑΡΑΛΗ ΣΚΟΥΤΕΛΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ 2-ΚΥΔΩΝ 1 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10:30 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 11:00 ΜΠΡΕΛΛΑΣ Κ  ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΓΧ\ΚΟΣ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΠΤΕΡ Ν.ΟΠΕΡ2-ΑΡΚΑΔΙ 2 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:00 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ MPATZAKH
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΙ -ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ2. 14.30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΧΑΤΖΑΚΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΧΕΡ\ΣΙΟΣ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 11.30 ΣΠΙΘΑΚΗ ΒΑΒΑΔΑΚΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ,ΣΟΥΔΑΣ 13:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ
ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 13:00 ΚΑΡΑΛΗ ΣΚΟΥΤΕΛΗ
ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ-ΓΕΙ ΚΛ.ΒΑΚ 12:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΗΦΑΚΗ ΚΛΕΙΩ
ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΕΡ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΣΗΦΑΚΗ
Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΟΦΗ-ΠΑΛΛΗΝΗ ΚΛ. ΒΑΚ 16.00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ  ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ 17.00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 29\1\20017
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΠΑΓΧ\ΚΟΣ2-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 11:00 ΑΣΛΑΝ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΕΤΟΣ1-ΑΡΚΑΔΙ 1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13:00 ΣΥΚΑΣ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΠΑΓΧ\ΚΟΣ1-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΠΕΤΑΚΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΚΥΔΩΝ1 ΚΛ.ΚΑΜΠΑΝΙΟΥ 11:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΣΟΥΔΑ1-ΑΕΤΟΣ 2 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 15:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Κ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΓΕΗ 1-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΣΗΦΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ2-ΑΘΛΕΣΗ2 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΣΗΦΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΧΕΡ/ΣΙΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΙΣΟΥ  15:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΟΦΗ ΚΛ.ΑΛΙΚ\ΣΟΥ 20:00 ΣΚΟΥΤΕΛΗ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΓΕΙ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΙΕΡΠΕΤΡΑΣ   18:00 ΚΟΡΝΕΛΑΚΗ ΧΑΤΖΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΑΘΛΕΣΗ1 ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 15:00 ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ ΚΟΡΝΕΛΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛ\ΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΒΑΒΑΔΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΓΕΗ2-ΓΡΥΠΑΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 19:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΒΑΔΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΧΕΡ/ΣΙΟΣ-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΙΣΟΥ 18:00 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 17:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΒΑΔΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΓΕΗ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΜΠΡΕΛΛΑΣ Κ  ΣΥΚΑΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΕΙ ΚΛ.ΑΛΙΚ\ΣΟΥ 18:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΣΚΟΥΤΕΛΗ
ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΕΜΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΥΚΑΣ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ
Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΟΠΕΡ-ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15.00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου