Πέμπτη, 1 Δεκεμβρίου 2016

ΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ &ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ 3 &4/12/2016


ΣΑΒΒΑΤΟ 03/12/2016
Α/Α ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
1 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 15:00 NTΟΥΠΑΡΑΤΖΗ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ
2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΣΥΚΑΣ
3 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΑΣΛΑΝ
4 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 19:00 ΚΑΡΑΛΗ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ
5 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΗΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ
6 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 17:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ
7 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΓΕΙ ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 17:00 ΚΟΡΝΕΛΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ
8 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 18:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
9 ΑΠΤΕΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
10 ΑΠΤΕΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19:00 ΣΥΚΑΣ  ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
11 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ2-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 11:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ
12 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΗ1-ΟΦΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 15:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ
13 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΕΙ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 15.30 ΚΑΡΑΛΗ ΣΠΙΘΑΚΗ
14 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10:30 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
15 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΠΕΡ-ΓΕΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:30 ΡΟΔΙΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ  04/12/2016
Α/Α ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
1 ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΚΑΡΑΛΗ
2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 19:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ
3 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
4 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 15:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
5 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι
6 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 19:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΓΚΙΝΗ ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ
7 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 11:00 ΓΚΙΝΗ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ
8 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΑΘΛΕΣΗ2 ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 17:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΑΜΑΡΓΙΑΝΙΤΑΚΗΣ
9 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ1 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΚΑΡΑΛΗ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ
10 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΓΕΗ2 ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 13:00 ΚΟΡΝΕΛΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ
11 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΙ-ΓΡΥΠΑΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 16.00 ΚΟΡΝΕΛΑΚΗ ΧΑΤΖΑΚΗ
12 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΗΣ-ΑΘΛΕΣΗ1 ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 14:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΓΚΙΝΗ
13 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΣΟΥΔΑ2 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι
14 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΕΤΟΣ1-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13:00 ΑΣΛΑΝ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
15 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΚΥΔΩΝ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 11:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΑΣΛΑΝ
16 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΕΤΟΣ2-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ
17 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ1-ΑΡΚΑΔΙ2 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
18 ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΙ-ΟΦΗ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 18.00 ΚΟΡΝΕΛΑΚΗ ΧΑΤΖΑΚΗ
ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤ/ΤΑ
Α2Α ΣΦΠΧ - ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16.00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ

7/12/2016 ΤΕΤΑΡΤΗ

Α2 ΑΝΔΡΩΝ 7/12/2016

ΟΠΕΡ-ΑΕΚ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ
14.00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΡΟΔΙΝΟΥ
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 7/12/2016 ΟΠΕΡ-ΙΩΝΕΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16.00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ





Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου