Τετάρτη, 23 Νοεμβρίου 2016

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2016
Α/Α ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
1 ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΟΦΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 19:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΣΠΙΘΑΚΗ
2 ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΕΡ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:30 ΡΟΔΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ
3 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11:30 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
4 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13:30 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΡΟΔΙΝΟΥ
5 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19:00 ΜΠΡΕΛΛΑΣ Κ ΑΣΛΑΝ
6 ΑΠΤΕΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΣΥΚΑΣ  ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
7 ΑΠΤΕΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
8 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΩΔΝ ΓΕΗ2-ΑΘΛΕΣΗ1 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 15:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
9 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΩΔΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΠΗΓΑΣΟΣ2 ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 16:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΣΗΦΑΚΗ
10 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΩΔΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΓΕΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 13:00 ΚΑΡΑΛΗ ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ
Α2Α ΟΠΕΡ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16.00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ
11 ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΟΦΗ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΒΑΚ 19:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ       ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ
ΚΑΡΑΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ  27/11/2016
Α/Α ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 19:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ
3 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΕΜΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 15:00 ΣΥΚΑΣ ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
4 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΦΠΧ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Κ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
5 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΕΗ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 17:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
6 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΓΕΗ1 ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 11:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ
7 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΘΛΕΣΗ2 ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 20:30 ΚΑΡΑΛΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
8 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΒΑΚ 20:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΌΣ Δ ΣΗΦΑΚΗ
9 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ1-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 13:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ ΣΗΦΑΚΗ
10 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΡΥΠΑΣ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 16:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΄ΚΑΛΕΜΑΚΗ
11 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ2-ΑΕΤΟΣ1 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 15:00 ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι
12 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1-ΑΡΚΑΔΙ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 12:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ
13 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΚΥΔΩΝ2 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10:00 ΡΟΔΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ
14 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ1-ΑΕΤΟΣ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΑΣΛΑΝ
15 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ2-ΣΟΥΔΑ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 10:00 ΑΣΛΑΝ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
16 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ2-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΡΟΔΙΝΟΥ
Α2Γ ΓΑΣΜ-ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΜΟΙΡΩΝ 16.00 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου