Πέμπτη, 21 Ιανουαρίου 2016

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 23 & 24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/01/2016
Α/Α ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
1 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 16:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΜΠΟΥΓΙΑ
2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΓΕΙ Κ.ΛΙΝΤΟ 17:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΓΚΙΝΗ
3 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 17:00 ΚΟΡΝΕΛΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ
4 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΠΑΤΕΛΛΩΝ 19:00 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ
5 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19:00 ΜΠΡΕΛΛΑΣ Κ ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ
6 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11:00 ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ ΡΟΔΙΝΟΥ
7 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΣΥΚΑΣ ΔΡΑΚΑΚΗΣ
8 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ1-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
9 ΑΡΙΑΔΝΗ  ΣΟΥΔΑ2-ΚΥΔΩΝ2 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΜΠΑΣΚΑΚΗ
10 ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ2-ΓΕΗ1 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 19:00 ΚΑΡΑΛΗ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ
11 Α1 ΟΠΕΡ-ΝΑΞΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 20.00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ
ΕΠΟΠΤΕΣ ΚΟΚΚΑΣ- ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡ.ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 24/01/20156
Α/Α ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
1 ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΕΜΟΣ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 19:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΔΡΑΚΑΚΗΣ
2 ΑΝΔΡΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 20:00 ΚΟΚΚΑΣ- ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ
3 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 16:00 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ
4 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 15:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΑΛΙΟΤΖΑΚΗ
5 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΓΚΙΝΗ
6 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΓΕΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
7 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΕΜΟΣ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 17:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΙΟΥ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
8 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 18:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΣ ΧΑΜΑΛΙΔΗ
9 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΘΛΕΣΗ1 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 19:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ
10 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΗ2-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 18:00 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΜΠΟΥΓΙΑ
11 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΡΥΠΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 11:00 ΚΑΡΑΛΗ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ
12 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 13:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΑΛΙΟΤΖΑΚΗ
13 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 11:00 ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΣΥΚΑΣ
14 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΑΙΚΟΣ1-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13:00 ΣΥΚΑΣ  ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ
15 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ2-ΣΟΥΔΑ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΜΠΑΣΚΑΚΗ ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ
16 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΙ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 15:00 ΓΑΙΤΑΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ
20 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΟΦΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΝΟΥ 10:00 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
21 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΠΕΡ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΡΟΔΙΝΟΥ
22 ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΕΡ-ΟΦΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:00 ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ-  ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ 

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου