Τετάρτη, 2 Δεκεμβρίου 2015

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΣΥΔΠΕΚ ΓΙΑ ΤΟΠΙΚΑ ΚΑΙ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ 5 & 6 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015


ΣΑΒΒΑΤΟ 05/12/2015
Α/Α ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΠΡΑΚΤΙΚΗ
1 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 17.00 ΓΑΙΤΑΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ
2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 13:00 ΚΟΚΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΚΑΡΑΛΗ-ΓΚΙΝΗ
3 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 16:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΑΛΙΟΤΖΑΚΗ
4 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΓΕΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 15:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΣΠΙΘΑΚΗ-ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ
5 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΣΥΚΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ 2-ΓΕΗ 2 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 17.00 ΚΟΚΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ
6 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΑΕΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13.00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ
7 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι
8 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΜΠΑΣΚΑΚΗ ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ
12 ΑΡΙΑΔΝΗ Β ΠΗΓΑΣΟΣ-ΓΡΥΠΑΣ ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 10:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΑΛΙΟΤΖΑΚΗ
13 ΑΡΙΑΔΝΗ Α ΚΥΔΩΝ2-ΣΟΥΔΑ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
  Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΟΦΗ-ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΗ ΚΛ.ΒΑΚ 21.30 ΒΛΑΧΑΚΗΣ Μ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΥΡΕΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 06/12/2015
Α/Α ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19:00 ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι
2 ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΗ-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 17:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ Μ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΚΑΡΑΛΗ
3 ΑΝΔΡΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 19:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΙΤΑΚΗΣ ΧΑΜΑΛΙΔΗ
4 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΦΠΧ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΜΠΡΕΛΛΑΣ Κ ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
5 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ- ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 18:00 ΜΠΑΣΚΑΚΗ ΒΑΙΟΥ ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ
6 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΕΗ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 19:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ Μ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
7 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 20:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΛΙΟΤΖΑΚΗ
8 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 18.00 ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
9 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 18:00 ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ
10 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΗ2-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10.00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β ΓΚΙΝΗ
11 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ1-ΓΡΥΠΑΣ ΛΙΝΤΟ 12.00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ
12 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 12:30 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ
13 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 14:00 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
14 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΑΘΛΕΣΗ2 ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 11:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΧΑΜΑΛΙΔΗ
15 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΗ1-ΓΕΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14.00 ΚΟΚΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ
16 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ2-ΚΥΔΩΝ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13:00 ΣΥΚΑΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
17 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 16:00 ΒΑΙΟΥ ΜΠΑΣΚΑΚΗ
18 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 19:00 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΒΕΡΒΕΡΙΔΗΣ (εκπαιδ.ΡΟΔΙΝΟΥ-ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
19 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ2-ΚΥΔΩΝ2 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 15:00 ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι
20 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΣΥΚΑΣ
Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΠΕΡ-ΘΗΡΑ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15.00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΣΙΓΑΝΟΥ

ΕΠΟΠΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
3 ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ-ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ:ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ








































































































































































































































































































































































Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου